Menu

Nemovitosti v ČR platbou v kryptoměnách.
A bez starostí o nájemníky.

S HOME Hunters můžete pohodlně těžit z Vašich výhodných obchodů v kryptoměnách.

Nikdy nebylo jednodušší nakupovat nemovitosti pomocí kryptoměn než DNES. I když se většina světa bitcoinu zatím ještě vzpírá, v Česku je již teď možné za něj nakupovat nemovitosti. Budoucnost již dnes, teď a tady.Pomocí jediného převodu bitcoinu jste teď schopni koupit v Česku dům, byt nebo dokonce celý bytový dům. Naše služba aktuálně pokrývá veškeré nemovitosti, které se nacházejí v Praze, v Brně nebo v jejich blízkém okolí. Chcete se dozvědět více? Spojte se s námi. Osobně se pobavíme o Vašich představách a jak je dokážeme proměnit v úspěšný nákup.

Zapište se a ušijeme Vám nabídku na míru.

Brno
Praha
Zadáním této žádosti dávám svolení společnosti HOME Hunters, s.r.o., aby zpracovala tyto osobní údaje (e-mail a telefonní kontakt) za účelem kontaktování ohledně nemovitostí. Tento souhlas můžu v budoucnu kdykoliv odvolat i bez udání důvodu.
Nákup nemovitosti za bitcoin
Co je zahrnuto v tomto balíčku?

Najdeme a protřídíme Vám aktuálně nejvhodnější nemovitosti pro Váš záměr. Domluvíme prohlídky. Prověříme kvalitu nemovitosti. Připravíme a dohlédneme na férové smlouvy. Zařídíme převod na katastru, přepisy energií I služeb. Nachystáme Vám daňové přiznání. To vše na naše náklady a s příslibem hladké a bezpečné transakce.

Premium balíček s garancí 100% obsazenosti
Chcete diverzifikovat do nemovitostí, ale nechcete se pak trápit jejich údržbou?

Pro investory, kteří chtějí peníze bezpečně uložit do nemovitostí, ale raději by pak energii věnovali tomu, co jim nejvíce vydělává. S naším PREMIUM balíčkem se nemusíte o nemovitost vůbec starat – uděláme vše za Vás. Byt si od Vás pronajmeme přímo my a budeme Vám platit 100% nájemného nezávisle na tom, zdali se nám byt povedlo obsadit nebo nikoliv.

Zobrazit detaily

Společně s HOME Hunters můžete být opět krok napřed před ostatními. Nakupovat nemovitosti přímo za kryptoměny, vybírat z nich zisky a nemuset se o ně starat je sen každého kryptoinvestora.

O nás.
  • Plníme klientům sny o bydlení od roku 2012.
  • Klienti milují naši péči a důslednost. Nechejte se hýčkat, jste v dobrých rukou.
  • Jsme Vám k dispozici i léta po dokončení obchodu. Obraťte se na nás kdykoliv v budoucnu a my Vám rádi pomůžeme. Na členy naší smečky se přece nezapomíná.

Využíváme a zavádíme nejnovější technologie mezi prvními v Česku. Jako první jsme začali přijímat kryptoměny a jako první na světě jsme za ně prodali byt. Sídlíme vždy v příjemných kancelářích v samotném centru města, přijďte nás někdy navštívit!

Brno
Rašínova 103/2, 602 00 Brno
Praha
Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1

Napsali o nás

„Každý z Vás má své sny. Naším posláním je najít pro ně to pravé místo.“

Nabídněte s námi Vaši nemovitost.