hunter fox
hunter lion
hunter eagle

Blog aneb novinky na realitním trhu v ČR

Níže naleznete přehled článků, doporučení a postřehů, které pro Vás píšou naši zkušení realitní makléří. Zůstaňte s námi v obraze!

financial 2860753_640

Novinky 06-08/2020

Po třech měsících se na trhu nemovitostí nasbíralo opět dostatek novinek, o kterých stojí mít přehled.

A to od stavu trhu, přes šokující vývoj hypoték až po změny, týkající se AirBNB a zrušení daně z nabytí věcí nemovitých.

Více
access 3509498_640

Návod: jak prověřit nájemníka?

Představte si následující situaci: koupili jste byt, který chcete dále pronajímat. Najednou se ocitáte v situaci, kdy Vás zajímají 3 klíčové věci – jak nastavit výši nájmu, kde nemovitost inzerovat a jak najít bezproblémového nájemníka, který bude pravidelně a včas nájem platit. Dnes se podíváme na tu třetí z nich.

Více
brno 3430036_640

Novinky 04-05/2020

Tempo zavádění změn se s oslabením šíření koronaviru nespomalilo, právě naopak. Ne každý zachytil vše, co se za poslední dobu událo, proto jsme vám připravili stručný souhrn novinek na realitním trhu - vývoj trhu, daň z nabytí, omezení hypoték a další.

Více
corona 4970836_640

Novinky 03-04/2020

Jelikož korona virus přinesl nečekanou krizi do mnoha životů a vláda, banky i občané se snaží na situaci různě reagovat, může být pro mnohé z vás těžké udržet pozornost na všem, co se týče (i vašich) nemovitostí.

Sepsali jsme přehled novinek, které se dotýkají realitního trhu v ČR i s našim komentářem.

Více

Rádi byste dostávali novinky tohoto typu do emailu? Zapište se a příště si je přečtete jako první!

Trendy na trhu určujeme MY

 Jako první na světě jsme prodali byt za bitcoin

Jsme průkopníci v oboru.

 Virtuální prohlídky pro všechny 

V době koronakrize jsme zpřístupnili prohlídky na dálku pro všechny ZDARMA

 Nejmodernější technologie v akci 

Námi prezentované nemovitosti vypadají úchvatně

our peopleour peopleour peopleaboutus25

O nás

Plníme klientům sny od roku 2012.

Byty dokážeme prodat rychleji než konkurence, a to ne pouze díky lepším fotografiím a důsledněji připraveným inzerátům. Je to zejména výsledek přístupu našich makléřů, který se zakládá na zájmu o potřeby klienta, férovém jednání a plnění svých slibů.

Do realit přinášíme tak dlouho chybějící spolehlivost a lidské jednání, které vycházejí z našich vnitřních hodnot společnosti. Už bylo na čase, aby někdo začal. Taky to tak vidíte?

Využíváme a zavádíme nejnovější technologie mezi prvními v Česku. Jako první jsme začali přijímat kryptoměny a jako první na světě jsme za ně prodali byt. Virtuální prohlídky, záběry dronem nebo profesionální virtuální staging jsou pojmy, kterými žijeme denně již léta.

Sídlíme v příjemných kancelářích v samotném centru města, přijďte nás někdy navštívit

Řídíme se hodnotami jako když jde o život

Nasloucháme Vám

Ptáme se na vše do detailů a nasloucháme Vašim potřebám tak, abychom Vám dokázali poskytnout tu nejlepší službu v oblasti nemovitostí v České republice.

Držíme slovo

Neslibujeme nic, co nemůžeme splnit. A co Vám naopak jednou slíbíme, to i dodržíme. Naše slovo je pro nás posvátné a zakládáme si na čestném jednání.

Ctíme slušnost

Slušnost je pro nás primární hodnotou. Respekt k druhé straně a lidský přístup, to je to, co klientům nabízíme, ale i to, co od svých partnerů očekáváme.

Kdo je členem naší rodinky?

My se postaráme o Váš dům, zatím co vy se staráte o  Váš domov.

Nabídněte s námi Vaši nemovitost.

google
yahoo
facebook
stripe
coinidol