Činžovní domy Vám dokážou vynést více, než si myslíte

Mnoho majitelů činžovních domů, ať už bytových, kancelářských nebo smíšených, si neuvědomuje, že by jejich nemovitosti mohli nést mnohem vyšší výnos, než aktuálně přinášejí. Vždy jde o správnou kombinaci využití plochy, marketingu nemovitosti a volby typu klientely.

Díky našim letitým zkušenostem v oblasti prodeje i pronájmu bytů Vám dokážeme celou nemovitost zanalyzovat a přijít s návrhem řešení, která Váš výnos z nemovitosti dostanou na nový level.


placeholder image

Problémy neexistují, pouze výzvy

Dokážeme vyřešit i neřešitelné

Nevhodně formulované nájemní smlouvy, špatně rozvrhnuté dispozice, konflikty mezi spoluvlastníky, to je pouze malá ochutnávka toho, s čím se pravidelně u činžovních domů setkáváme. Naštěstí pro každou komplikovanou situaci existuje řešení a my Vám ho dokážeme ne jen najít, ale Vás v něm i zastoupit a vše dotáhnout do konce.

placeholder image

Komplexní služby

Vyřídíme vše od A po Z

Zaměření prostor, vizualizace budoucího stavu, příprava prohlášení vlastníka, stanovy SVJ, průkazy energetické náročnosti budov, revize nájemních smluv, studie proveditelnosti, analýzy trhu, nebo stavebních nákladů. Nic z toho nám není cizí a je pro nás samozřejmostí jednotlivé obchodní případy převzít a řídit od počátku až po úspěšný konec.

byt komin-3byt komin-2

Nejmodernější technologie

Buďte s námi vždy krok před konkurencí

Milujeme technologie. Ostatně, jsme první realitní kanceláří, která na světě prodala byt za bitcoiny. Ale u kryptoměn  to nekončí, v spolupráci s námi se můžete těšit i na virtuální prohlídky, moderní webové stránky, záběry z dronu, nádherné fotografie a další marketingové vychytávky, díky kterým dokážete své projekty odlišit od konkurence.

our peopleour peopleour peopleaboutus25

O nás

Plníme klientům sny od roku 2012.

Byty dokážeme prodat rychleji než konkurence, a to ne pouze díky lepším fotografiím a důsledněji připraveným inzerátům. Je to zejména výsledek přístupu našich makléřů, který se zakládá na zájmu o potřeby klienta, férovém jednání a plnění svých slibů.

Do realit přinášíme tak dlouho chybějící spolehlivost a lidské jednání, které vycházejí z našich vnitřních hodnot společnosti. Už bylo na čase, aby někdo začal. Taky to tak vidíte?

Využíváme a zavádíme nejnovější technologie mezi prvními v Česku. Jako první jsme začali přijímat kryptoměny a jako první na světě jsme za ně prodali byt. Virtuální prohlídky, záběry dronem nebo profesionální virtuální staging jsou pojmy, kterými žijeme denně již léta.

Sídlíme v příjemných kancelářích v samotném centru města, přijďte nás někdy navštívit

Řídíme se hodnotami jako když jde o život

Nasloucháme Vám

Ptáme se na vše do detailů a nasloucháme Vašim potřebám tak, abychom Vám dokázali poskytnout tu nejlepší službu v oblasti nemovitostí v České republice.

Držíme slovo

Neslibujeme nic, co nemůžeme splnit. A co Vám naopak jednou slíbíme, to i dodržíme. Naše slovo je pro nás posvátné a zakládáme si na čestném jednání.

Ctíme slušnost

Slušnost je pro nás primární hodnotou. Respekt k druhé straně a lidský přístup, to je to, co klientům nabízíme, ale i to, co od svých partnerů očekáváme.

Kdo je členem naší rodinky?

My se postaráme o Váš dům, zatím co vy se staráte o  Váš domov.

Nabídněte s námi Vaši nemovitost.

google
yahoo
facebook
stripe
coinidol