Prvotřídní služby v sektoru komerčních nemovitostí

Na brněnském trhu je jen málo realitních kanceláří, které opravdu rozumí i práci s komerčními nemovitostmi. Pro většinu z nich práce začíná i končí inzercí na realitních serverech. U nás práce začíná porozuměním klientovi a vlastně nekončí ani po úspěšném předáním nemovitosti zájemci. Jsme tady pro Vás po celou dobu našeho vztahu.

Podívejte se níže, co pro Vás dokážeme vykonat.


placeholder image

Analýzy trhu a studie proveditelnosti

Informace, kterým můžete důvěřovat

Naše důkladné analýzy Vám pomůžou odhalit veškeré rezervy vašich nemovitostí, případně potenciál těch, které se chystáte zakoupit. Díky přesným informacím na míru Vám dokážeme zajistit co nejvyšší výnos a návratnost investice.

placeholder image

Jsme mistři v hledání zájemců

Propojujeme Česko a jeho velké hráče

Díky našim zkušenostem a neustále narůstající síti kontaktů vám dokážeme najít klienty diskrétně, i bez toho aby se o Vaší situaci musel dozvědět celý svět. Propojujeme sebe i své klienty s celou řadou úspěšných podnikatelů a díky nim máte vždy jistotu, že se Vaše nabídka dostane do těch správných rukou.

byt komin-3byt komin-2

Nejmodernější technologie

Buďte s námi vždy krok před konkurencí

Milujeme technologie. Ostatně, jsme první realitní kanceláří, která na světě prodala byt za bitcoiny. Ale u kryptoměn  to nekončí, v spolupráci s námi se můžete těšit i na virtuální prohlídky, moderní webové stránky, záběry z dronu a další aktivity, díky kterým dokážete své projekty odlišit od konkurence.

our peopleour peopleour peopleaboutus25

O nás

Plníme klientům sny od roku 2012.

Byty dokážeme prodat rychleji než konkurence, a to ne pouze díky lepším fotografiím a důsledněji připraveným inzerátům. Je to zejména výsledek přístupu našich makléřů, který se zakládá na zájmu o potřeby klienta, férovém jednání a plnění svých slibů.

Do realit přinášíme tak dlouho chybějící spolehlivost a lidské jednání, které vycházejí z našich vnitřních hodnot společnosti. Už bylo na čase, aby někdo začal. Taky to tak vidíte?

Využíváme a zavádíme nejnovější technologie mezi prvními v Česku. Jako první jsme začali přijímat kryptoměny a jako první na světě jsme za ně prodali byt. Virtuální prohlídky, záběry dronem nebo profesionální virtuální staging jsou pojmy, kterými žijeme denně již léta.

Sídlíme v příjemných kancelářích v samotném centru města, přijďte nás někdy navštívit

Řídíme se hodnotami jako když jde o život

Nasloucháme Vám

Ptáme se na vše do detailů a nasloucháme Vašim potřebám tak, abychom Vám dokázali poskytnout tu nejlepší službu v oblasti nemovitostí v České republice.

Držíme slovo

Neslibujeme nic, co nemůžeme splnit. A co Vám naopak jednou slíbíme, to i dodržíme. Naše slovo je pro nás posvátné a zakládáme si na čestném jednání.

Ctíme slušnost

Slušnost je pro nás primární hodnotou. Respekt k druhé straně a lidský přístup, to je to, co klientům nabízíme, ale i to, co od svých partnerů očekáváme.

Kdo je členem naší rodinky?

My se postaráme o Váš dům, zatím co vy se staráte o  Váš domov.

Nabídněte s námi Vaši nemovitost.

google
yahoo
facebook
stripe
coinidol